Vaiduoklis stiklainyje Jonas Banys

ISBN: 9789955089971

Published: January 2006

Hardcover

400 pages


Description

Vaiduoklis stiklainyje  by  Jonas Banys

Vaiduoklis stiklainyje by Jonas Banys
January 2006 | Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 400 pages | ISBN: 9789955089971 | 8.34 Mb

Ironiškas trileris „Vaiduoklis stiklainyje“ yra pirmasis scenaristo, režisieriaus, vieno ryškiausių tiriamosios televizijos žurnalistikos specialistų – Jono Banio – romanas.Ilgą laiką kūręs populiarią laidą „Lietuvos ryto televizija“, kino mėgėjamsMoreIroniškas trileris „Vaiduoklis stiklainyje“ yra pirmasis scenaristo, režisieriaus, vieno ryškiausių tiriamosios televizijos žurnalistikos specialistų – Jono Banio – romanas.Ilgą laiką kūręs populiarią laidą „Lietuvos ryto televizija“, kino mėgėjams padovanojęs skandalingus filmus „Ponas Pimpis“ ir „Triguba nuodėmė‘, autorius šį kartą pristato ne mažiau kontraversišką pasakojimą apie šiurpius jaunos mokslininkės nuotykius legendomis apipintame provincijos miestelyje.Griuvėsiuose aptiktas senovinis vibratorius.

Maldaknygė, kurios puslapiais Lietuvos valdovai, ko gero, šluostėsi savo sėdimąsias. Tai radiniai, dėl kurių perspektyviai mokslininkei Rasai tenka palikti sostinę ir pradėti mokytojos karjerą provincijos miestelyje.Nespėjusi apšilti naujoje vietoje, Rasa tampa šiurpaus ir sunkiai suvokiamo reiškinio liudininke.

Netrukus apylinkes sukrečia paslaptingos žmogžudystės, o į miestelio bažnyčią sugrįžta prieš šimtus metų sudeginti pagonių stabai. Siekdama išsiaiškinti tiesą, Rasa nejučia pati įsipina į pavojingą žaidimą.Moksliško racionalumo, krikščioniškos aistros ir pagoniško fanatizmo konflikto fone viena po kitos atsiskleidžia bažnyčios požemiuose saugomos paslaptys, ilgus metus maitinusios puikiai suplanuotą ir beveik tobulai įgyvendintą nusikaltimą.Jonas Banys buvo 2006 m.

Baltijos / Vilniaus knygų mugės svečiu.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Vaiduoklis stiklainyje":


snards.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us